Moc atrakcji w Węgierskiej Górce

Standard

Społeczeństwo nieustannie wymusza na nas pokonywanie kolejnych wyzwań. Skutek tego jest często taki, iż wiele ludzi czuje chroniczne zmęczenie i smutek. Aby choć na chwilę poczuć się lepiej, robią co mogą, aby zapomnieć o zmartwieniach dnia codziennego. Niektórzy wyjeżdżają za granicę na odległe i kosztowne podróże, inni wylewają z siebie siódme poty na siłowniach, jeszcze inni z kolei zatapiają smutki w alkoholu albo zatracają się w świecie gier komputerowych. Jest jednak lepsze wyjście z tej, wydawało by się, patowej sytuacji.

Węgierska Górka oferuje nam tyle różnorodnych i ciekawych atrakcji, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawiedliwa, sportowa rywalizacja na wielu z nas wpływa bardzo energetyzująco. Jeśli jesteś jedną z takich osób, na pewno ucieszy cię wiadomość, iż będziesz miał okazję spróbować swoich sił w turnieju piłki siatkowej, której patronatem jest wójt gminy. Co więcej, ta impreza sportowa jest niepowtarzalną okazją do sprawdzenia swojej umiejętności współpracy w grupie. Nie zapomnij zabrać ze sobą rodziny i znajomych. Jeśli ważne są dla ciebie przeżycia duchowe, nie martw się – nie będziesz musiał długo szukać, aby odnaleźć odpowiednie dla siebie wydarzenie, gdyż organizowana jest tu uroczystość na cześć Matki Boskiej. Dla tych, którzy chcą zbliżyć się do korzeni i jednocześnie cenią sobie niekonwencjonalne widowiska, doskonałym wyborem będzie Święto Folkloru, organizowane już w gminie po raz drugi. W ramach imprezy przewidziano występy Heligonistów (muzyków, którzy zajmują się grą na instrumencie przypominającym trochę połączenie akordeonu i harmonijki) – będziemy mieli okazję posłuchać występów wykonywanych przy użyciu tego zmyślnego przedmiotu. Warto wziąć udział w wydarzeniu, nie tylko ze względu na wolny wstęp. Ostatecznie, ile razy widzieliśmy coś równie niespotykanego?

Oferta noclegowa Węgierskiej Górki przewiduje mnóstwo kwater, które pozwolą nam zostać w centrum wydarzeń i jednocześnie zapewnią komfortowe warunki nawet najbardziej wymagającym gościom. Takim miejscem jest "JAZ" – ośrodek wypoczynkowy, oferujący dostęp do boisk, na których można grać w niemalże wszystkie rodzaje gier zespołowych. Oprócz tego pensjonariusze otrzymują do dyspozycji przytulne, komfortowe pokoje i paleniska, idealne do wieczornych biesiad przy ognisku. A to wszystko w przystępnej cenie. Jak widać, w Węgierskiej Górce czeka na nas prawdziwa moc atrakcji. Jeśli odważymy się z nich skorzystać, na pewno zapamiętamy ten czas na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>